Call: 0123456789 | Email: info@example.com

Multiman Marka Tescili Belgesi CAFE SAHİPLERİ DİKKATİNEPs3 cafe sahiplerini yakından ilgilendiren bir konu olduğundan sizleri bilgilendirmek amaçlı bir yazı yazmak istedim.

Multiman mmcm türk bir yazılım firması tarafından marka tescili alınmış. Marka tescilini alan kişiler tarafından, ps3 cafeler birbir gezerek mevcut yazılımın kullanan cafeler’de multimanın lisansını almalarını istiyorlar. Gerçekten sadece ülkemizde yaşanacak bir olay bu !
Bizi arayarak konu hakkından bilgi almak isteyen cafe sahiplerine başka yazılımları kullanmalarını tavsiye ederek bu sorunla çok uğraşmamalarını sağlamaya çalışıyoruz.
Biliyorsunuz ki multiman BYDEANK isimli geliştirici tarafından yapıldı ve yıllardır ücretsiz olarak paylaşımı yapılmaktadır. 22.10.2015  tarihi irtibaren 10 yıllık marka tescili alınmış. Anlamış değiliz ki sözde yazılımın satışını yapan bydeank paylaşımlarına devam etmekte. Üzerine bir çok şey söylenebilecek bir konu çok uzun tutmaya lüzum yok.
Eğer böyle bir durumla karşılaşırsanız Multimanı silerek aşağıdaki yazılımları kurabilir ve kullanabilirsiniz.

IRISMAN indir

Game Sonic Manager indir

yukarıdaki iki yazılımda multimanla aynı işlevi gören oyun yönetici programıdır ve CD Emülatör desteği bulunmaktadır. 

Have any Question or Comment?

3 comments on “Multiman Marka Tescili Belgesi CAFE SAHİPLERİ DİKKATİNE

pekı sen sence hangısını kullanmalıyız ''irisman ve game sonic'' arasında hangısını tavsıye edersın ?

Reply

İki manager yazılımıda aynı farketmez, aslına bakarsanız en iyisi webman cobra cfw'de çalışmaktadır. çok stabil ve kolay bir kullanıma sahiptir.

Reply

Tıpkı internet cafelerde deep freeze satmaya kalkanlar gibi ……. nerden para kazanırız onun peşindeler . Ne kadar sövsem az değmez böyle …

Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Araç çubuğuna atla