Call: 0123456789 | Email: info@example.com

PS4 PES 2016 SRY v1 SPOR TOTO SÜPER LİG VE LİSANS YAMA ÇIKTIBySariyerli ve sry edit team Ps4 pes 2016 deneyimine büyük bir yenilik katmayı hedefliyorlar. PS3 pes 2013 için yeni sezon yamalarını yapan ekip şimdide PS4 PES 2016 SRY İÇİN KOLLARI SIVADI. 
İşte aşağıdaki video’dan Demo çalışmaların ve forma yapımlarının ne denli yapıldığı ve geliştirildiğini gözlemleyebilirsiniz.
İŞTE GÖRÜNTÜLER

Have any Question or Comment?

18 comments on “PS4 PES 2016 SRY v1 SPOR TOTO SÜPER LİG VE LİSANS YAMA ÇIKTI

yamam yapımı devam ediyor lisanslar ve ligler yapıldı şuan kadrolar yapılıyor

Reply

selam ben eskiden beri takip ediyorum sizi eski forumlardan , faklat şu varki yama belli resim oluyor sonra save edit başka makinaya olmuyor, kolay gelsin…

Reply

lisans yaması oluyor tek tek fakat save data olmuyor, belli bir sayı var şuan için

Reply

Belli bir sayı var derken neyin belli bir sayısı var ne açıklar mısınız.''' Başka ps4 kopyalama yapılıyor '''

Reply

sorun şurda başka ps4 dosyalrı aktarıyorum. elle bu dosyaları atmadan direk save dosyasını başka ps4 alıp diğer makineye atınca başka oyuncu deyip izin vermiyor, dosya adı felen değiştirdim olmadı,ayrıca 29 ekimde g.s gelecek onu yapmak istediğimizde şunu diyecek resim ekleme sınırlı uyarsı verecek. umarım anlatabildim saygılarımla…

Reply

Yorum için Teşekkürler Yama yapımı devam ediyor takipte kalın o surun çözüldü (o)

Reply

Almanlar bu option file ve dosya atma sorununu çok basit çözmüşler. Dosyayı yapan kişi yeni bir herkesin kullanabileceği bir PS4 Account açıp başkaları ile paylaşmış. Bu Account üzeri herkes kullanabiliyor, tek dikkat edilecek konu account'a giren herkes interneti kapatması lazım yoksa sistem onü geri dışarı atıyor. Bence bu Public Account kolay ve iyi bir çözüm.

Reply

Çözülmesi gereken birsey yok biz zaten bu işlemi rahatlıkla yapabiliyoruz. Başka bir ps4 ait pes 16 verisini baska bir ps4 kopyalayabiliyoruz. Bu işlemlerle ilgili rehber videolar hazırlanacak.

Reply

Peki dostum çalışma nasıl gigiyor ve şimdiye kadar neler yapabildin? Ve sence nezaman yükleyebiliriz, aklında bir tarih varmı?

Reply

Merhaba… kolay gelsin..yama ne zaman biter belli bir gün verebilirmisin? Çok merak ediyor ve sabırsızlıkla bekliyorum..şuan neler bitti ?

Reply

Ne zaman biter simdiden tsk.?

Reply

Merakla beklediğimiz yama ne zaman gelecek ?

Reply

Abi Tam olarak bu süper ligi ps4 için nasıl yapıcaz detaylı anlatırmısın

Reply

Merhaba,

Konudaki linki ziyaret ederek gerekli sistemlere kayıt olup, yamamızı alarak size atılacak maide her şeyi anlatan bir rehber sayesinde yapacaksınız.

Reply

Ya bu pes 4 icin turkce spikr nasisil olur pes 16

Reply

Şuan için ps4 TR spiker kurulamıyor

Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Araç çubuğuna atla