Call: 0123456789 | Email: info@example.com

Ps3 Pes 2016 Türkçe Dil dosyası Tek link İndir


Ps3Pes2016Türkçeyamaindir

Ps3 pes 2016 türkçe dil dosyası orjinal pal sürümden alınmıştır. Şuan internet üzerinde pal sürüm yayınlanmadığından şimdilik pes 2016 indiren kullanıcılar bu dosya ile ellerindeki oyunu TR çevirebilir.
KURULUM ADIMLARI
yukarıdaki resimde bulunduğu gibi elinizdeki pes 2016 oyunun usrdır klasörüne indirdiğiniz dil dosyasını atmanız yeterli olacaktır.

Have any Question or Comment?

14 comments on “Ps3 Pes 2016 Türkçe Dil dosyası Tek link İndir

orijinal sistemde çalışır mı bide usb ile ps3 e atılabilir mi

Reply

Merhaba,

Maalesef orjinal ps3 kurulmaz

Reply

merhaba aynı sekılde yaptım ama olmadı

Reply

işlem sonrasında sistem veri kayıtları save dosyasını silin ve ardından tekrar oyuna giriş yapın. Ve ayarlarınızı baştan yapın.

Reply

Abi nasil yapilicagini detayli ankatabilirmisin

Reply

ps3 kırık olmalı bu işlem için eğer kırık ise dosyayı indirerek usb belleğe atınız. ardından multimandan kurulumunu yapınız.

Reply

usta data pach ı yükledim videoda gösterdiğin gibi senin sürüm 1.04 ama bende hala 1.00.00 gözüküyor oyunu açtığımda bir değişiklik olmadı anlayacağın . save dosyasına geldiğimde 1.04 görünüyor oyunda ise bişi yok

Reply

kayıtlı verilerden sistem savedata dosyasını silin oyuna tekrar giriş yapın

Reply

abi ps3 için nasıl olucak resimli yada videolu paylaşman mümkünmü? linkteki dosyayı multiman içinde pes 16 klasörü içinde uygun yere kopyaladım ama olmadı.. kopyaladıktan sonra neyi silicez yada tam ne yapıcaz?

Reply

Merhaba,

İndirdiğiniz dosyayı kurulum adımlarından yazdığı gibi usrdır içine atınız. Bu işlemi pc üzerinde yapmanızı tavsiye ederim bunun içinde multimandaki oyunu usb kopyalayarak TR dil dosyasını Pc üzerinde gerekli dize atın. Daha sonra multimandaki oyunu silerek usb'deki oyunu kopyalayınız.

Reply

Kurulum videosu veya görsel yok mu?

Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Araç çubuğuna atla