in

Ps3 4.70 Sistem Güncellemesi Çıktı PS3 4.70 Firmware Download

PS3 4.70 OFW SİSTME GÜNCELLEMESİ ÇIKTI İNDİR


ORJİNAL PS3’LER İÇİNDİR PS3 CFW İSE KURMAYINIZ.


Bilgisayardan Güncelleme –
Güncelleme verilerini PlayStation 3’ünüze aktarmak için dosyayı Memory Stick, Memory Stick Duo, USB sürücü veya PSP gibi PS3 ile uyumlu bir depolama cihazına kaydedin.

Başlamadan önce bilgisayarınızı kullanarak depolama ortamında veya USB cihazında “PS3” adında bir klasör oluşturun. Klasörün içinde “UPDATE” adında bir klasör oluşturun (Bu klasör adı büyük/küçük harf duyarlıdır ve tamamen büyük harflerle yazılmalıdır). UPDATE klasörü oluşturulduktan sonra PS3 sistem yazılımı güncellemesini bu konuma indirin.

Güncelleme verileri kaydedildikten sonra depolama bağlantısını çıkarın ve kullandığınız cihaza bağlı olarak yuva kapağı altındaki yuvalardan veya USB konektörlerinden PS3’ünüze bağlayın.

Bağladıktan sonra PS3 XMB Menüsünde Ayarlar kategorisine gidin, ardından [Sistem Güncelleme] ve [Depolama Ortamından Güncelle] öğesini seçin. Bağlı cihazınızı seçin; PS3’ünüz cihazda kayıtlı olan güncelleme verilerini yükleyecektir.

4.70 GÜNCELLEMESİ YENİLİKLERİ


Alt yazı özelliğini açmak için AYARLAR / ViDEO AYARLARI / ALTYAZI Seçenekleri Eklendi.DVD ve Bluray Disc filmlerine alt yazı desteği eklendi.

PSN simgesi PlayStation Network ile değiştirildi

Eski:

Yeni:

((Alternatif))

AKOMPS PS3|PS4 TEKNİK DESTEK SERVİSİ

 İletişim:  Süleymaniye mahallesi Fetva yukuşu Güneş han no:3 Kat:2 Fatih/Eminönü/İstanbul ( İstanbul Ticaret Üniversitesi Karşısında 400 metre kadar ileride sağda Kubbe-i ask cafe’nin alt katı ) ‘545 735 28 97’

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ps3 Multiman Galatasaray Teması Çıktı ‘4.66 Multiman Cex’

PES 2013 SRY V4 GÜNCELLEME ‘update’ v1 ÇIKTI